Testuj usługę Onetu i publikuj na Onet Post

Onet zaprasza studentów oraz pracowników naukowych do testowania usługi “Onet Post” czyli publikowania krótkich treści o dowolnej tematyce – doskonale znanych z mediów społecznościowych. Dzięki programowi w prosty i intuicyjny sposób każdy student będzie mógł publikować swoje historie czy opinie obok tak znanych dziennikarzy jak Bartosz Węglarczyk czy Andrzej Stankiewicz.

Uczestnictwo w programie nie wiążę się z żadnym zobowiązaniem – piszesz kiedy chcesz i ile chcesz – dokładnie tak jak korzystasz z mediów społecznościowych. Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma darmowy półroczny dostęp do pakietu Onet Premium czyli tekstów z Newsweeka, Forbesa, Przeglądu Sportowego i wielu innych!

Zgłoś się już teraz! Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń:  DigitalPartnership@ringieraxelspringer.pl