Webinar: ChatGPT. Od zera do bohatera

ELEVEL-Academy zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu Opolskiego do udziału w nowych bezpłatnych webinariach e-learningowych, które odbędą się w najbliższych tygodniach.
Nadchodzące webinarium obejmuje temat ChatGPT i jego wykorzystania w kontekście zawodowym.

Webinarium odbędzie się w sobotę, 20 stycznia, o godz. 18:00 i ma na celu interaktywne zrozumienie tematu, a także praktyczne spostrzeżenia dotyczące rozwoju zawodowego, produktywności i kariery.

Webinarium będzie prowadzone przez eksperta AI i ChatGPT i oferuje możliwość produktywnej dyskusji na ten temat i wyjaśnienia pytań, a także możliwość otrzymania indywidualnego certyfikatu.

Rejestracja na wydarzenie na stronie ELEVEL: https://www.elevel-academy.de/webinars/chatgpt-from-zero-to-hero

Nauka efektywnego korzystania z ChatGPT w kontekście zawodowym jest najważniejsza dla studentów i młodych profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoją produktywność i umiejętności komunikacyjne. ChatGPT służy jako wszechstronne narzędzie do opracowywania i udoskonalania treści pisemnych, czy to raportów, e-maili czy prezentacji, usprawniając proces pisania i oszczędzając cenny czas. Ponadto zrozumienie, w jaki sposób zintegrować technologie oparte na sztucznej inteligencji, takie jak ChatGPT, z ich przepływami pracy, może zwiększyć kreatywność i innowacyjność, oferując świeże perspektywy i generując nowe pomysły.