Webinar Deloitte x ServiceNow Alliance

Firma Deloitte zaprasza na webinar dla studentów, którego główną tematyką jest jedna z najbardziej przyszłościowych technologii na rynku IT, związana z platformą ServiceNow.

Webinar odbędzie się 9 grudnia o godzinie 18:00 i nosi nazwę Deloitte x ServiceNow Alliance.

Podczas spotkania online, trzech prowadzących opowie m.in. o tym:
– dlaczego osoby znające platformę ServiceNow będą wkrótce jednymi z najbardziej pożądanych programistów na rynku?
– w jaki sposób giganci pokroju Netflix czy Facebook wykorzystują ją w codziennym działaniu?
– czemu rozwiązanie to nazywane jest “złotym dzieckiem Doliny Krzemowej”?

Webinar będzie nie tylko świetnym sposobem na poznanie i zrozumienie najważniejszych praw rządzących mikrokosmosem ServiceNow, ale da również najbardziej zainteresowanym osobom szansę na dołączenie do projektów jako członek międzynarodowych zespołów Deloitte. Połączenie wiedzy o funkcjonowaniu współczesnego świata, zapewnianej przez prelegentów Deloitte, z możliwościami innowacyjnego podejścia do workflow od przedstawicieli Deloitte i ServiceNow to unikatowa szansa na studencki i zawodowy rozwój.

Rekrutacja na wydarzenie kończy się 8 grudnia 2021.

Webinar przeznaczony jest dla studentów i absolwentów kierunków informatycznych, matematycznych, technicznych, ekonomicznych, ekonometrii, statystyki oraz inżynierii, chcących poznać możliwości platformy ServiceNow oraz potencjalne kierunki rozwoju kariery.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj: https://bit.ly/DeloittexServiceNow