Zaproszenie na wydarzenie “Męskie zawody w spódnicy” w dn. 08.02.2024

Czy każda dziewczynka może zostać dziś kim chce? Porozmawiajmy o tym, dlaczego warto zachęcać dziewczynki, młode dziewczyny i młode kobiety do próbowania swoich sił w „męskich” branżach. Dlaczego „to się opłaca”? Czy na pewno liczą się tylko kompetencje? Czy faktycznie zawsze tak było, że pewne dziedziny były naturalnie domeną jednej płci?

Fundacja Laboratorium Zmiany organizuje wydarzenie “Męska robota w spódnicy”, które odbędzie się 08.02.2024 r. (czwartek) o godz. 10:00 w Klubokawiarni OPO przy ul. Krakowskiej 32 w Opolu. W ramach wydarzenia zaplanowane zostały panel dyskusyjny, nieformalne rozmowy przy stolikach i warsztaty dla chętnych!

Panelistki
  • Paulina Kirschke – Muzeum Historii Kobiet i Fundacja Woykowska
  • dr inż. Anna Zatwarnicka – kierowniczka Katedry Informatyki Politechniki Opolskiej
  • Patrycja Krause – elektryczka i mechaniczka samochodowa – inicjatywa Koleżanki po fachu