Zostań LIDEREM Projektu HELPERS’ GENERATION i zorganizuj akcję rejestrację potencjalnych Dawców szpiku!

​HELPERS’ GENERATION to studenci zjednoczeni wokół misji pomocy chorym na nowotwory krwi.

Do 20.02.2022 r. trwa poszukiwanie studenckich Liderów projektu Helpers’ Generation Fundacji DKMS.Chcesz zorganizować akcję rejestrację potencjalnych Dawców szpiku? Zgłoś się, weź udział w warsztatach online i zacznij działać!

Dlaczego warto?

• dajesz szansę na „nowe życie” Pacjentom zmagającym się z nowotworami krwi,
  • podczas projektu zdobędziesz doświadczenie w zakresie organizacji eventów,
  • nauczysz się również, jak zarządzać zasobami ludzkimi i w jaki sposób efektywnie prowadzić promocję w social mediach,
  • po zakończeniu projektu otrzymasz oficjalne referencje, potwierdzające Twoje umiejętności,
  • zyskasz szansę na wygranie 6-tygodniowego płatnego stażu w Fundacji DKMS w Warszawie, podczas którego zapewnimy Ci zakwaterowanie,
  • możesz również wygrać szkolenie u naszego Partnera projektu w EY ACADEMY OF BUSINESS!

Wszystkie szczegóły dotyczące projektu znajdują się tutaj: https://www.dkms.pl/uczelnia-wyzsza