Program mentoringowy Deloitte – Woman That Matters

Rozpoczęła się V edycja programu mentoringowego Deloitte, skierowanego do studentek poszukujących swojej ścieżki zawodowej i inspiracji do działania – Woman That Matters.

Czym jest program Woman That Matters?

To inicjatywa stworzona w całości przez kobiety dla kobiet. Doświadczone mentorki Deloitte, poprzez trzy sesje mentoringowe przeprowadzane indywidualnie z wcześniej dobranymi mentee, starają się wspomóc w odnalezieniu własnej drogi zawodowej oraz inspirują do dalszego rozwoju.

Supermoce w centrum uwagi

Nowością w tegorocznej edycji jest koncentracja par mentoringowych na odkrywaniu i rozwijaniu supermocy uczestniczek zgodnie z mottem przewodnim: Embrace Your Power. Mentorki będą wspierać mentee w identyfikacji ich wyjątkowych umiejętności i talentów.

Formuła programu

Program jest dedykowany studentkom od drugiego roku studiów na kierunkach takich jak

• ekonomia,
  • administracja,
  • zarządzanie,
  • marketing,
  • finanse i rachunkowość,
  • prawo,
  • data science.

Drugą z rzędu edycję prowadzimy również ścieżkę Woman That Matters TECH, adresowaną do studentek kierunków technologicznych i informatycznych, które otrzymują wsparcie od mentorek z doświadczeniem w tych obszarach.

Termin

Zgłoszenia do programu przyjmowane są do 14.02.2024 r. przez stronę https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/Woman-that-matters.html